99 / 31 Temmuz 2010,Cumartesi / Yorum : 1

Kaliteli baskılı yazıcı, Canon, PIXMA iP2700, Fotoğraf baskısında yüksek kalite!,

Kaliteli baskılı yazıcı, Canon, PIXMA iP2700, Fotoğraf baskısında yüksek kalite!,

Netkeyfim.com

Fotoğraf baskısında yüksek kalite!

Fotoğraf laboratuvarı kalitesinde baskı
Canon, PIXMA iP2700 ile evinizde laboratuvar kalitesinde fotoğraflar vadediyor!
Canon’un şık ve kolay kullanımlı yeni yazıcısı fotoğraf laboratuvarı kalitesinde net görüntü ve baskılar sunmayı amaçlıyor. Kompakt tasarımı ile PIXMA iP2700, şık ve abartısız tasarımı ve basit kullanım özellikleri ile herkes için ideal. Evde fotoğraf basmak isteyenler için bile!

PIXMA iP2700 2 pl damlacık boyunda 4800X1200dpi’ye varan çözünürlükte grensiz baskı sunarken, Canon’un FINE (Full-photolithography Inkjet Nozzle Engineering) teknolojisini kullanıyor. Böylece belge basma, internet ve fotoğraf baskısı uygun seçimlerden biri haline geliyor.

Yaklaşık 55 saniye içinde 10x15cm boyutunda çerçevesiz fotoğraf basabilen PIXMA iP2700, görüntülerin canlı, renkli ve yeni görünümlü kalmaları için Canon’un ChromaLife 100+ sistemini kullanıyor. Bu sistem daha gelişmiş baskı kalitesi sunuyor ve görüntülerin daha uzun ömürlü olmalarını sağlıyor. ChromaLife 100+, Canon’un FINE teknolojisinin, canlı renklerle yüksek dayanıklılık sunan yeni orijinal Canon Fotoğraf Kağıdı ve zengin renk çoğaltımıyla daha fazla dayanıklılık sağlayan boya bazlı mürekkebinin birleşiminden oluşuyor. PIXMA iP2700’ün üstün çıktı kalitesi sayesinde kullanıcılar, evlerinde bir fotoğraf laboratuarındakinden alınan baskılarla kıyaslanabilecek standartta fotoğraf baskıları alabiliyorlar.

Kaynak : netkeyfim.com“Kaliteli baskılı yazıcı, Canon, PIXMA iP2700, Fotoğraf baskısında yüksek kalite!,” için 1 Yorum

  1. deniz says :

    bende ip2700 var . kartüşü doldurdum bilgisayarda sayfayı yazıyor gözüküyor ama çıktıya baktığımda beyaz kağıt çıkıyor yani hiçbir şey yazmamış , sorunu anlayamadım yardımlarınızı bekliyorum

Bir Cevap Yazın