57 / 24 Mart 2009,Salı / Yorum : 1

Fenerbahçenin transferleri, fenerin yeni transferleri, Aziz yıldırım süpriz 5 ismi hazırladı, yıldız star transferler

Fenerbahçenin transferleri, fenerin yeni transferleri, Aziz yıldırım süpriz 5 ismi hazırladı, yıldız star transferler

Fenerbahçenin transferleri, fenerin yeni transferleri, Aziz yıldırım süpriz 5 ismi hazırladı, yıldız star transferler

Netkeyfim.com

Henüz adaylığını açıklamayan Aziz Yıldırım transfer listesini hazırladı

F.BAHÇE Başkanı Aziz Yıldırım, her ne kadar mayıs ayındaki seçim için adaylığını açıklamamış olsa da yeni sezon için şimdiden kolları sıvadı. Ancak bu kez yaş tahtaya basmak istemeyen Yıldırım’ın ilk hedefi, yurt içinden 5 yıldız isme gelecek yıl sarı-lacivertli formayı giydirmek. Bu hamlenin amacı ise çalkantılı dönemden geçen kulüpteki tansiyonu düşürmek.

SARI-LACİVERTLİLERİN listesindeki isim Sivas’ın Brezilyalı stoperi Bilica. F.Bahçe ile parasal sorunu olmayan ancak ille de İtalya’da oynamak isteyen Lugano, mayıs ayının son gününe kadar ikna edilmeye çalışılacak. Aksi halde Uruguaylı’nın boşluğunu doldurmak amacıyla ilk önce Bilica için Sivas’ın kapısı çalınacak. Brezilyalı stoperle anlaşılamaması ihtimaline karşılık yedekte Arsenal’in bu sezon Milan’a kiraladığı 23 yaşındaki İsviçreli Philippe Senderos tutuluyor.

GURBETÇİLER İZLENİYOR

2009-10 sezonu için düşünülen diğer öncelikli isimler F.Bahçe’ye yabancı değil. Çünkü sarı-lacivertliler Bursa’dan Sercan Yıldırım, Ankaraspor’dan Özer Hurmacı, Kayserili Mehmet Topuz ve sezon sonu için anlaştıkları G.Antepli Bekir İrtegün’ü uzun süredir istiyor. Bir türlü bu oyuncuların kulüpleriyle anlaşma sağlayamayan F.Bahçe yönetimi, sezon sonu şartlarını zorlayacak.

GURBETÇİLERE de yönelecek olan sarı-lacivertliler, PSV’de oynayan genç Engin Pekdemir, Standard Liege’in kalecisi Sinan Bolat ve Bayern Münih’li Deniz Yılmaz ile Mehmet Ekici’nin peşinde.

SEZON sonu takımdan 10 oyuncu göndermeyi planlayan yönetim, Josico ve Maldonado ile acil şekilde ilişkisini kesecek. Ali Bilgin, Burak, İlhan Parlak, Gürhan, Can Arat ve Yasin ise yurt içi transferde takasta kullanılacak ve maddi zarar minimuma indirilecek. 1.5 milyon Euro isteyen Selçuk’a da 1 milyon Euro’luk teklifi kabul etmediği takdirde kapı gösterilecek.

PİVOT FORVET ARANIYOR

SARI-LACİVERTLİLER eksik gördükleri mevkiilere de nokta atışı yapmak amacında. İlk hedef ön liberoya Appiah stilinde bir yıldız almak. Sol kanat için oyuncu araştıran yönetim, kadroda bir de pivot sanrtfor bulundurmak istiyor.

Kaynak : netkeyfim.com“Fenerbahçenin transferleri, fenerin yeni transferleri, Aziz yıldırım süpriz 5 ismi hazırladı, yıldız star transferler” için 1 Yorum

  1. mehmet says :

    fenere yakisan vede candan oynayacak TUNCAY HOIJDONK SERHAT GIBI OYUNCULAR LAZIM SEVGILERLE

Bir Cevap Yazın