26 / 07 Ağustos 2009,Cuma / Yorum : 1

Mavi Fil, Sinema Filmi, Mavi Fil sineması, Mavi Fil Vizyonda, Filmin özeti, Mavi Fil Fiminin Fragmanı

Mavi Fil, Sinema Filmi, Mavi Fil sineması, Mavi Fil Vizyonda, Filmin özeti, Mavi Fil Fiminin Fragmanı

Mavi Fil

Netkeyfim.com

Yapım:2008 ~ Tayland Tür:Aile, Animasyon, Macera Yönetmen:Kompin Kemgumnird Senaryo:Evan Spiliotopoulos Dağıtım:UIP FilmcilikSüre:1 saat 19 dkGösterim Tarihi:28 Ağustos 2009 (Türkiye)

Khan Kluay; ormanın derinliklerinde bağımsızca büyüyen meraklı, yaramaz, genç bir filin hikâyesidir. Kayıp babasına ait doymak bilmez merakının sonucunda maceraya sürüklenir. Göğüs germek zorunda kaldığı güçlükler ve zorluklar onu daha güçlü biri yaparken, olaylardan almış olduğu dersler ise onu cesaretli ve gururlu enerjik bir file dönüştürür. Aynı zamanda çok da iyi kalplidir.

Khan Kluay, bu zorlu yolculuğunda birçok değişik hayvanla karşılaşır ve onların yardımları sayesinde hem bir sürü güçlüğün üstesinden gelir, hem de tüm zamanların en büyük fili olmasına yardımcı olur.

Hayvanlar âleminden başka, Khan Kluay aynı zamanda insanlarla bir arada yaşamayı öğrenir ve fillerle insanlar arasındaki ilişkiyi anlar. Bu deneyim onu, savaşçı olarak katıldığı savaşta kendini feda etmesine yol açar.

Her ne kadar bu maceraya kayıp babasını bulmak için atılmışsa da, Khan Kluay yolculuğu sırasında dostluk, cesaret ve fedakârlık gibi daha anlamlı şeyler öğrenir. Aynı zamanda yeni keşfettiği bu kavramların aslında babasının ruhuyla ona geçmiş olduğunu ve her zaman kendisinin içinde var olduğunu fark eder. Asıl bu, Khan Kluay’ın maceradan çıkarmış olduğu derstir…

Mavi Fil Seslendirmenleri
Tüm Seslendirenler ve Kadro
Martin Short
Carl Reiner
Jeremy Redleaf
Thomas Sharkey

Kaynak : netkeyfim.com“Mavi Fil, Sinema Filmi, Mavi Fil sineması, Mavi Fil Vizyonda, Filmin özeti, Mavi Fil Fiminin Fragmanı” için 1 Yorum

  1. esrammmmmmmmmm says :

    izledim filim müthişşş

Bir Cevap Yazın