85 / 17 Ocak 2010,Pazar / Yorum : 0

Ücretsiz Estetik operasyonu, Ücretsiz Zayıflama ve cilt bakımı, Lazer epilasyonla Zayıflama

Ücretsiz Estetik operasyonu, Ücretsiz Zayıflama ve cilt bakımı, Lazer epilasyonla Zayıflama

Netkeyfim.com

Netkeyfim.com Ücretsiz Lazer Epilasyon Zayıflama Cilt bakımı Vicut Analizi Medikal Estetik Uygulamaları Lazer Epilasyonda Çok Özel İndirim!
NK Med Adres: GÖZTEPE İstanbul
Fahretin Kerim Gökay Cad. (Minibüs Caddesi üzeri) Emin Sağlam Apt. No: 229/3 Göztepe – İstanbul
Randevu tel. 0216 467 85 72-73
NK Med Adres: Gebze
Mustafapaşa Mah. İbrahimağa Cad. No. 9/2 – Gebze
Randevu tel. 0262 644 66 46
UZMAN PLASTİK CERAH VE MEDİKAL ESTETİK HEKİMİ KADROSUYLA TÜM ESTETİK OPERASYONLARINIZDA NK MED LAZER YANINIZDA
netkeyfim okuyucularına özel ilk başvuran 10 kişiye tüm vücut bitene kadar 8 seans epilasyon 2500 TL,
İlk başvuran netkeyfim okuyucusuna epilasyonda tüm vücut bitene kadar 2500 TL.
İlk 10 kişinin dışında kalan netkeyfim ziyaretçilerine tüm vücut 3500 TL olarak sunulacak.

netkeyfim ziyaretçilerine özel tüm şubelerimizde epilasyonda seans ücreti liste rakamı üzerinden yüzde 50 indirim uygulanacak. Yüzde 50 indirimli bazı bölgeler ise şöyle; dudak üstü seans 20 TL, koltuk altı seans 50 TL, çene seans 20 TL

NK MED LAZER EPİLASYON VE ZAYIFLAMA VE AKUPUNKTUR MERKEZLERİNDEN NETKEYFİM ZİYARETCİLERİNE ÜCRETSİZ 1 SEANS LAZER EPİLASYON CİLT BAKIMI VÜCUT ANALİZİ SELÜLİT VE ZAYIFLAMA ÜNİTELERİ UYGULAMA FIRSATI SUNUYOR
NETKEYFİM HEDİYE KODUNUZ: 5687001

Neştersiz güzelliğin bir devi haline gelen Medikal Estetik,e-kolay ziyaretcilerine harika bir fırsat sunuyor! Yaz mevsimlerinin yaklaşmasiyla beraber hepimizde bir tedirginlik başladı bile. Fakat hiç korkmaya gerek yok! NK Med Lazer Epilasyon Zayiflama ve Akupunktur Merkezi, netkeyfim ziyaretcilerine ücretsiz klinik unitelerini kullanma firsati sunuyor.5 klinik ünitesinden seçeceğiniz bir klinik ünitesini hediye kodunuzla ücretsiz uygulatabilirsiniz!

LAZER EPİLASYON netkeyfim ziyaretcilerine %50 İNDİRİM

Ünite 1. Vücut Analizi : 1 seans profösyonel ölçüm cihazıyla yağ, kas, su, ödem ve biyolojik vücut yaşınızın raporu netkeyfim hediye kodunuzla sizlere ÜCRETSİZ! Herkes bikinileri ile pilajlarda salınırken siz evde kös kös oturmayi planlamıyorsunuz herhalde?!her defasında, o son boreği yada pizayi yememiş olmayı dilemek yerine size uygun bir diyet listesi ile saglıklı kilo vermek güzel olmaz mıydı?(: O halde elinizi şimdiden sıkı tutarak bu harika Analiz ve Diyet fırsatından yararlanarak yaza bomba gibi girebilirsiniz.

Ünite 2. Mini Cilt Bakımı: Cilt analizi, tonik ile temizlik, maske ve nemlendirici uygulaması netkeyfim , hediye koduyla ÜCRETSİZ! Belkide uzun zamandır kullandığınız nemlendiricinin, aslında cilt tipinizin farklı ihtiyaçları olduğu için yanlış etkiler gösterdiğini NK Med de yaptıracağınız Cilt Analizi sayesinde anlayabilirsiniz! Ayrica kış aylarının bu son günlerinde gerilen ve yorulan cildiniz için mini bir cilt bakımı da harika olmaz mıydı?

Ünite 3. Soğutuculu Lazer Epilasyon – 2009 Model: Yüz bölgesinde çene, bıyık, kaş ortası, elmacık, kaş üstleri bölgelerinden birinde soğutuculu lazer epilasyon uygulaması netkeyfim, hediye koduyla ÜCRETSİZ! NK Med güzellik merkezlerinde,istenmeyen tüylere etkili bir çözüm sağlayan epilasyonda en son lazer teknolojisi kullanılıyor.Tüylerinden şikayetçi olanlar için ağrısız, acısız ve kesin çözüm sunan NK Med deki epilasyonu birkez denedinizmi, bu harika hafifliğin etkisinden uzun süre kurtulamayacaksınız. Yüzünüz ve vücudunuzdaki istenmeyen tüylerden artık lazer epilasyon ile arınabilir, hayat boyu bir daha çıkmamasını sağlayabilirsiniz.

Ünite 4. Bölgesel İncelme ve Sıkılaşma Selülit Ve zayıflama Tedavisi: 1 Seans En son Teknolojik Cihazlarla Uygulama netkeyfim hediye koduyla ÜCRETSİZ! Selülit,sarkan bolgeleriniz için sıkılaşma ve çatlak tedavilerinden en kesin sonucu alabileceğiniz bu tedavi ile artık aynanın karşısına geçmekten korkmanıza gerek kalmıyor! NK Med de son derece bilinçli uygulanan bu tedavinin başında vücut ölçünüz belirleniyor, daha sonra her beş seansta bir yeniden ölçülüyor. Böylece başarınızı çok daha kesin sonuçlarla izleme fırsatı bulabiliyorsunuz.

Ünite 5. Lenfdirenaj Cihazı ile Selülit Tedavisi ve Ödem: Bir türlü kalçalarınızdan gitmek bilmeyen o korkunç portakal kabuğu görüntüsünden kurtularak kan dolaşımınızı hızlandırmak için uygulanan 1 Seans Selulit ve Ödem tedavisi, netkeyfim hediye koduyla ÜCRETSİZ! Özellikle bayanların korkulu rüyası olan selülitlere power plate, ultra tone,G. 5, uygulamaları ile başında müdahale ederek %100 sonuç alan NK Med , ilerlemiş bir selülit sorunu varsa 15 seansta %80 gibi bir gerilemeyi garanti ediyor.

Ve tabiki hepimizin heyecanla beklediği an!(:
AR Med de giderken ihtiyacınız olan NETKEYFİM HEDİYE KODUNUZ: 5687001.
Bu hediye kodu sayesinde 3 ayri adreste bulunan AR Med güzellik merkezlerinden birine giderek arzu ettiğiniz bir üniteyi ücretsiz uygulatabilirsiniz. Ayrıca sizlere bir süprizimiz daha var! Tüm netkeyfim ziyaretcilerine Özel İndirim Fırsatı olarak: NK MED guzellik merkezlerinde Lazer epilasyonda farklı bir bölge satın aldiginiz taktirde %50 indirim uygulanacak.
Yoksa siz halen daha bu kadar fırsat karşısında ne yapacağınızı mı duşünüyorsunuz? hadi ne duruyorsunuz !Bu güzellik firsatlarnı kaçırmadan size en yakin NK Med kliniğine akın edin(: Dilerseniz NK Med in kliniklerinde bulunan diğer üniteler hakkında da bilgi edinebilirsiniz:

Sigarayi Birakma:Sigara kullanıyorsanız, bu konuda bir ilki gerçekleştiren merkez, akupunktur teknigiyle 5 seanstan sonra bağımlılığınızı %90 azaltıyor.
Saç Mezoterapisi: Dökülen ve seyrelen saçlara saç mezoterapisi tekniğiyle saç dökülmesini önleyen ve seyrek bölgelerde saç çıkmasını sağlayan kesin çözümler sunan NK Med azalan saçlarınızı size geri getiriyor
Yüz Estetiği ve Kırışıklık Tedavisi: Botox ve dolgu yöntemlerini ağrı hissettirmeden gerçekleştiren merkez, 20 yaş genç görünümü garanti ediyor.
Cilt Bakımı: Akne ve leke tedavilerinin yanında kimyasal peeling alanında da faaliyet gösteren NK MED klinikleri, pürüzsüz ve sağlıklı bir cildin anahtarını sunuyor.
Zayıflama ve Bölgesel İncelme: LPG, power plate, ultra tone,G. 5, mezoterapi, pressoterapi, karboksiterapi, lipoliz, lenfdirenaj ve akupunktur alanlarında profesyonel hizmet veren NK Med klinikleri kilosundan ve görünümünden şikayetçi olan herkesi mutlu ediyor.

Klinikler ve Adresleri:

NK Med Adres: GÖZTEPE İstanbul
Fahretin Kerim Gökay Cad. (Minibüs Caddesi üzeri) Emin Sağlam Apt. No: 229/3 Göztepe – İstanbul
Randevu tel. 0216 467 85 72-73
NK Med Adres: Gebze
Mustafapaşa Mah. İbrahimağa Cad. No. 9/2 – Gebze
Randevu tel. 0262 644 66 46

Kaynak : netkeyfim.comBir Cevap Yazın