107 / 15 Nisan 2010,Perşembe / Yorum : 0

Volkan Konak Pepsi Reklamını reddetti, Karedenizli türkücünün reddettiği reklam, Kola reklamı

Volkan Konak Pepsi Reklamını reddetti, Karedenizli türkücünün reddettiği reklam, Kola reklamı

Netkeyfim.com

Volkan Konak reddetti, siz ne yapardınız?
Karadenizli türkücüye teklif götüren firma yetkilileri, ummadıkları bir yanıt aldı

Güncelleme:15 Nisan 2010 10:01

Reklamlarında ünlü isimleri oynatarak satışlarını arttırmayı hedefleyen Pepsi’nin son gözdesi Volkan Konak oldu. Son dönemde konserleri hınca hınç dolan, şarkıları dilden dile dolaşan Karadenizli türkücüye teklif götüren firma yetkilileri, ummadıkları bir yanıt aldı. “Kuzeyin oğlu” lakaplı şarkıcı, kendisine yapılan 1 milyon dolarlık teklifi firmanın Amerikan sermayesi olması sebebiyle reddetti.

Firma yetkilileri, Volkan Konak’ı ikna etmeye çalışsa da başarılı olamadı. Televizyon Gazetesi’nin haberine göre; Pepsi’den aldığı reklam teklifinin 1 milyon dolardan bile fazla olduğunu ima eden Karadenizli türkücü, “Firmanın reklamında ancak senaryoyu ve içeriği ben hazırlarsam rol alırım. Aksi halde, ne kadar ücret teklif ederlerse etsinler Pepsi ile bir anlaşma yapmayacağım” açıklaması yaptı.

Megastar’ın yerine Kenan

Pepsi, reklam filmi için ilk Tarkan’a teklif götürdü. Ancak Megastar, uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınınca yetkililer, şarkıcının yerine son dönemin en gözde oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu ile el sıkıştı.

Kaynak : netkeyfim.comBir Cevap Yazın