Türkan Şoray Tarık akan Aynı projede, Ntv Sinema Benim Aşkım” programına Türk Sineması’nın unutulmaz jönü Tarık Akan

Türkan Şoray Tarık akan Aynı projede, Ntv Sinema Benim Aşkım” programına Türk Sineması’nın unutulmaz jönü Tarık Akan

Netkeyfim.com

Yıllar sonra yeniden!

20 yıl sonra yine bir aşk filminde buluşuyorlar…

Zehra ÇENGİL / VATAN

Türkan Şoray NTV’de hazırlayıp, sunduğu “Sinema Benim Aşkım” programına Türk Sineması’nın unutulmaz jönü Tarık Akan’ı konuk etti. En son 20 yıl önce “Berdel” filminde kamera karşısına geçtiği Akan’a “Yıllardır çekmek için hayalini kurduğum bir film var. Bu projede benimle birlikte oynar mısın?” diye sordu. Yönetmenliğini de Şoray’ın yapacağı bu film teklifini Akan hiç düşünmeden kabul etti.
Eski Türk filmlerinde Tarık Akan ve Türkan Şoray

Filmle ilgili fazla detay vermeyen Şoray’ın Clint Eastwood ve Merly Streep’in oynadığı “Madison Kasabası’nın Köprüleri” nin yerli versiyonunu çekeceği öğrenildi. Filmde 50’li yaşlardan sonra yaşanan doludizgin bir aşk hikayesi anlatıyor. Şimdiye kadar daha çok Kadir İnanır ile birlikte kamera karşısına geçen Şoray Tarık Akan’la Melek mi Şeytan mı (71), Sisli Hatıralar (72), Baraj (77) ve Berdel (90) filmlerinde rol almıştı. NTV’de yayınlanan “Sinema Benim Aşkım” cumartesi 22:00’de yayınlanacak.Etiketler:

Facebook'ta Paylaş Leave a CommentYorumRSS FeedSubscribe

Yorumlar
  1. ferit akan
    28 Mart 2010

    tarık abi ben bir hayranınız oyuncu olmak istiyorum sizse olaan karaktere sahibim

    Yorumlayın
Yorum Yazın »
İsminiz
E Posta Adresiniz
Yorumunuz
Uyarı: Konu ile alakasız, küfür ve hakaret içeren yazılarınız onaylanmayacaktır. Hakaretin boyutuna göre, hak sahibi tarafının mahkemeye başvurma hakkı sağladığınızı unutmayın