Saç kırıkları, Kırık saçlara çözüm, Saç kırıkları tarihe karışıyor, Çözümler

Saç kırıkları, Kırık saçlara çözüm, Saç kırıkları tarihe karışıyor, Çözümler

Saç kırıkları, Kırık saçlara çözüm, Saç kırıkları tarihe karışıyor, Çözümler

Saç Kırıkları Tarihe Karışıyor!

İnce saç yapısına sahip bayanlar artık istedikleri kadar uzun, gür ve sağlıklı bir şekilde saçlarını uzatabiliyorlar. Sıradan makaslar ve usturayla kesilen saçların problemleri artık sorun olmaktan çıkıyor.

İnce saç yapısına sahip bayanlar artık istedikleri kadar uzun, gür ve sağlıklı bir şekilde saçlarını uzatabiliyorlar. Sıradan makaslar ve usturayla kesilen saçların problemleri artık sorun olmaktan çıkıyor. Özel Üretim Jaguar ısı makası ile kesilen saçların hem uçları kırılmıyor hem de bayanlar zamandan kazanıyor. Isı makasıyla saç uçlarına 170 derece ısı verilerek istenmeyen bölüm saçtan ayrılıyor.

Bilinen yöntemlerle kesilen saç uçları açık kalarak oksijenle direkt temasta olduğu için kırılmaya uğruyordu, ısı makası ise saç uçlarını keratinle kaplayarak içindeki nemi koruyor, oksijenle ve diğer etkenlerle buluşturmayarak kırılmaları önlüyor. Bu işlem sonucunda saç uçlarına özel bir bakımda yapıyor ve saç uçları tıpkı diş fırçalarındaki gibi yuvarlatılıyor.

Bu büyük yenilik “ilk kez” Bağdat Caddesi’ndeki salonumuzda uygulanmaya başladı. Siz de saçlarınızın kırılmasından bıktıysanız ve buna son vermek istiyorsanız, saçlarınızı “Isı Makası”yla kestirmelisiniz.

Soldaki fotoğrafta normal makasla kesilen bir saç telini, sağdaki fotoğrafta sıcak makasla kesilen saç telini görüyorsunuz. Saçlarınız normal makas ile kesildiğinde uçları ne hale geliyor. Oysa Sıcak Makas ile kesildiğinde saç ucuna zarar verilmiyor…

www.ilkeryavruturk.com
0216 302 04 37
Tuna YavruturkEtiketler: ,

Facebook'ta Paylaş Leave a CommentYorumRSS FeedSubscribe

Yorumlar
 1. tatlıııııııı
  24 Nisan 2009

  pekı uzıcak mı?

  Yorumlayın
 2. hadi
  12 Haziran 2009

  guzelmis sagol

  Yorumlayın
 3. hadi
  12 Haziran 2009

  sizin dukkaniniz nerde adresi veirirmisinz ilgilendiginiz icin tesekeuer ederim sagolun

  Yorumlayın
 4. deniz
  16 Temmuz 2009

  hıı denemede fayda vardır diye düşünüyorum sağolun

  Yorumlayın
 5. Ezgi
  05 Ağustos 2009

  yhaa saçlarının uzaması cok kolay bakın bnm saçların omzumuda geçıyonası oldugunu ogrenmek istiyoosanaız anlatım ilk önce çenemdeydi saçlarım entele otuyla elma sirkesi bide su karısımını surun haftada 6 cm uzutyo bır ay 20 cm oluyo (hesaba gore değil )

  Yorumlayın
 6. ecem
  24 Ağustos 2010

  peki saça zarar vermiyo dimi..

  Yorumlayın
 7. ecem
  24 Ağustos 2010

  ezgi hanım peki saça zarar verirmi ?

  Yorumlayın
Yorum Yazın »
İsminiz
E Posta Adresiniz
Yorumunuz
Uyarı: Konu ile alakasız, küfür ve hakaret içeren yazılarınız onaylanmayacaktır. Hakaretin boyutuna göre, hak sahibi tarafının mahkemeye başvurma hakkı sağladığınızı unutmayın