86 / 18 Şubat 2009,Çarşamba / Yorum : 7

Saç kırıkları, Kırık saçlara çözüm, Saç kırıkları tarihe karışıyor, Çözümler

Saç kırıkları, Kırık saçlara çözüm, Saç kırıkları tarihe karışıyor, Çözümler

Saç kırıkları, Kırık saçlara çözüm, Saç kırıkları tarihe karışıyor, Çözümler

Saç Kırıkları Tarihe Karışıyor!

İnce saç yapısına sahip bayanlar artık istedikleri kadar uzun, gür ve sağlıklı bir şekilde saçlarını uzatabiliyorlar. Sıradan makaslar ve usturayla kesilen saçların problemleri artık sorun olmaktan çıkıyor.

İnce saç yapısına sahip bayanlar artık istedikleri kadar uzun, gür ve sağlıklı bir şekilde saçlarını uzatabiliyorlar. Sıradan makaslar ve usturayla kesilen saçların problemleri artık sorun olmaktan çıkıyor. Özel Üretim Jaguar ısı makası ile kesilen saçların hem uçları kırılmıyor hem de bayanlar zamandan kazanıyor. Isı makasıyla saç uçlarına 170 derece ısı verilerek istenmeyen bölüm saçtan ayrılıyor.

Bilinen yöntemlerle kesilen saç uçları açık kalarak oksijenle direkt temasta olduğu için kırılmaya uğruyordu, ısı makası ise saç uçlarını keratinle kaplayarak içindeki nemi koruyor, oksijenle ve diğer etkenlerle buluşturmayarak kırılmaları önlüyor. Bu işlem sonucunda saç uçlarına özel bir bakımda yapıyor ve saç uçları tıpkı diş fırçalarındaki gibi yuvarlatılıyor.

Bu büyük yenilik “ilk kez” Bağdat Caddesi’ndeki salonumuzda uygulanmaya başladı. Siz de saçlarınızın kırılmasından bıktıysanız ve buna son vermek istiyorsanız, saçlarınızı “Isı Makası”yla kestirmelisiniz.

Soldaki fotoğrafta normal makasla kesilen bir saç telini, sağdaki fotoğrafta sıcak makasla kesilen saç telini görüyorsunuz. Saçlarınız normal makas ile kesildiğinde uçları ne hale geliyor. Oysa Sıcak Makas ile kesildiğinde saç ucuna zarar verilmiyor…

www.ilkeryavruturk.com
0216 302 04 37
Tuna Yavruturk

Kaynak : netkeyfim.com“Saç kırıkları, Kırık saçlara çözüm, Saç kırıkları tarihe karışıyor, Çözümler” için 7 Yorum

 1. tatlıııııııı says :

  pekı uzıcak mı?

 2. hadi says :

  guzelmis sagol

 3. hadi says :

  sizin dukkaniniz nerde adresi veirirmisinz ilgilendiginiz icin tesekeuer ederim sagolun

 4. deniz says :

  hıı denemede fayda vardır diye düşünüyorum sağolun

 5. Ezgi says :

  yhaa saçlarının uzaması cok kolay bakın bnm saçların omzumuda geçıyonası oldugunu ogrenmek istiyoosanaız anlatım ilk önce çenemdeydi saçlarım entele otuyla elma sirkesi bide su karısımını surun haftada 6 cm uzutyo bır ay 20 cm oluyo (hesaba gore değil )

 6. ecem says :

  peki saça zarar vermiyo dimi..

 7. ecem says :

  ezgi hanım peki saça zarar verirmi ?

Bir Cevap Yazın