67 / 18 Şubat 2011,Cuma / Yorum : 0

Defacto, defacto Takı Aksesuar modası, Türkiye’deki öncü markası Defacto

Defacto, defacto Takı Aksesuar modası, Türkiye’deki öncü markası Defacto

Netkeyfim.com

Defacto’dan Göz Kamaştıran Şıklık
Defacto birbirinden canlı renklerle hazırlanan aksesuvar koleksiyonuyla göz dolduruyor…

Akdeniz modasının Türkiye’deki öncü markası Defacto, kadın ve erkek koleksiyonlarındaki aksesuvar ürünleriyle fark yaratıyor. Defacto tarzının önemli bir tamamlayıcısı olan kemer, kolye, bileklik, cüzdan, çanta ve şal gibi aksesuvar tasarımları, Akdeniz ikliminin esintilerini taşıyor.

Defacto, aksesuvar koleksiyonuyla şıklığınızı tamamlamanıza yardımcı oluyor. Akdenizlilik kültüründen ilham alınarak tasarlanan aksesuvar koleksiyonu; kolyeden bilekliğe, çantadan kemere, fulardan cüzdana, çoraptan saate kadar birbirinden farklı tasarım ve renk seçeneği sunuyor. İddialı tasarımları ile göz dolduran aksesuvarlar, kırmızı, siyah, mavi, bej, mor, lila, dore, yeşil gibi canlı renklerin yanında, desenleriyle de beğeni topluyor.

Aksesuvar tasarımlarındaki çekicilik ve renk zenginliği ile dikkat çeken Defacto’nun kıyafetleriyle yarattığı şıklık yeni sezon aksesuvarıyla tamamlanıyor. Kendine özen gösteren, rahatından ödün vermeden her ortamda şık ve modern görünmek isteyenlerin tercihi olan Defacto, aksesuvar koleksiyonuyla göz kamaştırıyor.

Kaynak : netkeyfim.comBir Cevap Yazın