3.191 / 02 Eylül 2009,Çarşamba / Yorum : 7

Büyüden kurtulmak, Büyü nasıl bozulur, Sara ve cinlerden nasıl kurtulurum, Büyüden ve cinden kurtulmak için ne yapmalıdır,

Büyüden kurtulmak, Büyü nasıl bozulur, Sara ve cinlerden nasıl kurtulurum, Büyüden ve cinden kurtulmak için ne yapmalıdır,

Büyüden kurtulmak, Büyü nasıl bozulur, Sara ve cinlerden nasıl kurtulurum, Büyüden ve cinden kurtulmak için ne yapmalıdır,

Netkeyfim.com

Ruhi hastalık ve büyüden korunmak için

Sual: Ruhi hastalıklar, sara ve cin’den, büyüden korunmak, kurtulmak için ne yapmalıdır?
CEVAP
Allahü teâlâ, her şeyi sebeple yaratır. Bir şeye kavuşmak için, bu şeyin yaratılmasına sebep olan şeyi yapmak gerekir. Her şeyin yaratılmasında ortak olan manevi sebep, sadaka vermek, 70 kere (Estağfirullah min külli mâ kerihallah) duasını okumaktır. Bu iki manevi sebep, maddi sebepleri bulmaya da yardım eder. Ruhi sıkıntıların çoğu, cinden ve büyüden meydana gelir.

Ruhi hastalıklar, sara ve cinden korunmak için, kıymetli kitaplarda bildirilen dualardan bazıları şunlardır:

1- Euzü Besmele ile Fatiha suresini okumalı.

2- Euzü Besmele ile iki Kul-euzü okumalı.

3- Bir miktar suya Âyet-el kürsi, İhlas ve Muavvizeteyn [Nas ve Felak] surelerini okumalı. Büyü yapılan kimse bundan üç yudum içmeli, kalan su ile gusletmeli.

4- Sedir ağacının 7 tane yeşil yaprağı ezilip su ile karıştırılır. Üzerine Âyet-el kürsi, İhlas ve Kul-euzüler okunur. 3 yudum içip geri kalanla gusledilir.

5- Üç kere Salevat ve Fatiha, Âyet-el kürsi, Kâfirun, İhlas, Felak ve Nas sureleri yedişer defa okunup hastaya üflenir. Bunları tekrar okunup hastanın yatağına, evin her yerine, bahçeye üflenir.

6- Fâtiha, Âyet-el-kürsi ve 4 Kul [Kâfirun, İhlas, Felak ve Nas sureleri] yedişer kere okunup hastaya üflenirse, büyü, nazar, hayvan sokması ve bütün dertler için iyi gelir. Tuza okunup, suda eritip içirmek ve ısırılan yere sürmek de olur.

7- Sabah akşam, Bekara suresinin başından 4 âyet ve Âyet-el kürsi ile, Âyet-el kürsiden sonraki iki âyeti ve Bekara suresinin sonundaki 3 âyet, delinin üzerine okunursa, iyi olur.

8- Sabah akşam 24 kere Estağfirullah denir, sonra (Estağfirullahelazim ellezi la ilahe illa hüvel hayyel kayyume ve etubü ileyh) denir. Sonra 11 İhlas ve 7 kere Fatiha ve 33 kere, Allahümme salli ve sellim ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed okuyup, sevabı Peygamber efendimizin ve Eshab-ı kiramın ve Evliyanın ve sonra isimleri okunarak Silsile-i aliyye büyüklerinin ruhlarına hediye edilir. Bunların hürmetine şifa vermesi için dua edilir.

9- Günde 500 kere (La havle vela kuvvete illa billah-il-aliyyilazim) okumalı! Başlarken ve bitirince yüz kere salevat getirmeli.

10- Ha-Mim Mümin suresinin başından masir’e kadar ve Âyet-el kürsi okumalı.

11- La ilahe illallahü vahdehü la şerike leh lehülmülkü velehülhamdü vehüve ala külli şeyin kadîr okumalı.

12- Cuma günü seher vakti, sağ elinin içine Nisa suresi 99. Âyeti, vemen yahruc’dan rahimâ’ya kadar yazılır, sonra dili ile yalanıp yutulur. 40 yıllık büyü de olsa çözülür.

13- Kırk gün sabah namazının sünneti ile farzı arasında kırkbir kere Fatiha okunur. Besmelenin sonundaki Mimi Fatihanın Lam harfi ile birlikte okunur. [Yani (Rahim-ilhamdü) denir] Sonra yapılan dua kabul olur. Suya üfleyip hasta veya büyülü kimseye içirilirse, [eceli gelmeyen hasta] şifa bulur ve büyü çözülür. (Tefsir-i Azizi)

14- Saradan, büyüden ve cinden korunmak için Âyât-i hırz okumalı. Abdest alıp, önce 7 istiğfar ve 11 salevat okunup, güneş doğduktan ve ikindi namazından sonra, günde 2 defa, 40 gün kadar okumalı, devam etmeli. Her okuyuşta, 1 Fatiha okuyup sevabı, Resulullahın, Behaeddin Buhari, Ahmed Rifai ve İmam-ı Rabbani hazretlerinin veya isimleri okunarak Silsile-i aliyye’nin ruhuna hediye edilmeli. Âyât-i hırzı yanında taşıyan, büyüden, nazardan korunur, muradı hasıl olur.

Cin mektubunu, yanında veya evinde bulundurana, cin gelmez ve dadanmış olan cin de gider. Kuşluk namazına devam edene, cin musallat olmaz ve şehid olarak ölür.

Âyet ve duanın etkisi için okuyanın, inancının düzgün olması, haramdan, kul hakkından sakınması ve ücret almaması şarttır.

Kaynak : netkeyfim.com“Büyüden kurtulmak, Büyü nasıl bozulur, Sara ve cinlerden nasıl kurtulurum, Büyüden ve cinden kurtulmak için ne yapmalıdır,” için 7 Yorum

 1. Sadettin says :

  Sayın Hocam
  son zamanlar hic bir işim yolunda gitmiyor falcı büyü oldugunu söylüyor ne yapa bilirim.

  bize yardımcı olursanız sevinirim

  Saygılarımla
  Sadettin Babadağı

 2. Vücut fotoğraflarınızı silin says :

  İlahi dinler dünyaya inmeden önce de büyü vardı. Büyü binlerce yıldır var olmasına rağmen cahil ve yardıma ihtiyaç duyan insanların din duygularını sömüren sahtekar insanlar tarafından bir getiri kapısı olarak kullanıldı. Lafı uzatmak istemiyorum ve şu an bu yazıyı okuyan sizlerin Kara Büyü’nün peşinde olduğunu biliyorum. O yüzden kara büyü hakkında söyleyeceklerimi dinleyin. Kara büyü tabiî ki de var ne sanıyorsunuz ? Artık bunu sorgulamayı bırakın. Hedefinize konsantre olun ve sahte büyücü sahte hocalardan yardım bekleme niyetiniz varsa bunu çöp sepetine atın. Büyünün uygulanması büyük bir bilgi birikimini gerektirir ve internette bununla ilgili yüzlerce kaynak var. Araştırın. Evet durmayın hemen aratın. Şunu unutmayın, kara büyü güzel bir şeydir ve güçlü bir irade gerektirir. Zayıf insanlar büyü yapamazlar çünkü büyü sahibine de zarar verir ve yanlış büyü ters etki yaratır. Büyünün dinlerle pek bir ilgisi yoktur, dinler tarafından yasaklanmasının dışında. Bir çok bilim dalını içine kapsar. Belki de hayatı boyunca köyünden dışarı çıkmamış bu hoca denen insanları hafızanızdan silin onlar milyonlarca ışık yılı geçse de büyüden anlayamaz. Ben büyüyle ilgilenmeme rağmen ondan uzak duruyorum çünkü yanlış bir şey yaparsanız bunun telafisi olmayabilir. Olsa bile bunu düzeltecek doğru insanı bulmak yıllar alabilir. Kara büyü görünmez güçlerin en yıkıcısıdır. Geçmişte yok olan ve haritadan silinen uygarlıkları düşünün. Kendinize ve yaşamınıza bir şans daha tanıyın. Yardım için bana ulaşın: morning_vietnam@hotmail.com

 3. çağla says :

  hocam anneme kara büyü yapılmış nasıl bozdura biliriz bize biraz yardımcı olurmusunuz

 4. fatih başaran says :

  bizim ailemizde annem büyü olduğuna inanıyor babamın davranışalrı değişti ne yapmamız gerekiyor.

 5. SALİM CANİKLİ says :

  selamın aleyküm hocam benim çok sevdiğim hemde çok sevdiğim bir kız arkadaşım var o da beni çok seviyor ama abisinini baskısı ve silah tehdidi ile başka biri ile zorla evlendirildi ve tecavüze uğradı evlendirildiği kişi tarafından hamile kalmamak için yumurtalıklarını aldırttı gizlice ancak ona büyü yapıldığını ve yapılan büyünün farkında olmadan ona yedirildiğini ve o büyünün evinde de olduğunu sürekli tazelendiğini öğrendik bu sebeble şuan bunalımda ve intahara teşebbüz etti defalarca bu büyüyü bozma hakkında bize yardımcı olmanızı ümid ediyoruz hocam allah rızası için ne olur bize yardımcı olun sizden bu konuda cevap beklediğimizi belirtir allah aemanet olmanızı diliyorum tel : 0 536 493 82 79 salim canikli

 6. gül akdemir says :

  bendede büyü var hocam bende 4senedir tek dışarı çıkma korkusu fenalaşma yanlış anlaşılmam dışarı karşı insanlar benden uzaklaşıyor kuranı kerimi okumayı namaz kılmayı çok seviyorum ama şimdi zorlanıyorum üzerime saflık geldi bereketsizlik var evimdede ne olur bana yardımcı olun allah razı olsun sağolun böyle sayfa açtığınız ve milete faydalı olduğunuz için çok teşekürler

 7. gülbAHAR says :

  selamu alaykum kursun dokturdum senın kısmetını baglamıslar bırınde resmın var dedı ama ısın ıcınden cıkamıyrum sozlenıyrm tm olcak dıyrum bıtıyo cozum arıyorum bana yardımcı olurmusunuz once alahn ıznıyle sıfa sonra sızlerden

Bir Cevap Yazın