57 / 31 Ocak 2009,Cumartesi / Yorum : 1

Kocaeli, Tecavüz, Küçük Çocuklara Tecavüz,  Biri Tecavüze Uğradı, Biri De Kıyısından Döndü

12 Yaşındaki Kız, Dün Arkadaşlarıyla Oyun Oynarken Otomobille Yanına Yaklaşanlar Tarafından Zorla Araca Bindirilmek İstendi. Kız Direnince Zorbalar da Bıçakla K.y.’nin Boğazını Kesip Kaçtı.

Kocaeli’nde 12 yaşındaki kız, dün arkadaşlarıyla oyun oynarken otomobille yanına yaklaşanlar tarafından zorla araca bindirilmek istendi. Kız direnince zorbalar da bıçakla K.Y.’nin boğazını kesip kaçtı. Önceki gün de yine Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde zorla otomobile bindirilerek kaçırılan 9 yaşındaki E.K. tecavüz edildikten sonra yol kenarında bırakılmıştı. Her iki olayın faillerinin aynı olabileceği ihtimali üzerinde duran güvenlik güçleri otomobille kaçan zanlıları arıyor.

Kocaeli’nin yeni kurulan ilçelerinden Kartepe’de oturan 12 yaşındaki K. Y., yanına gelen kişilerce zorla bir araca bindirilip kaçırılmak istendi. Küçük kız çok direnince paniğe kapılan zorbalar, K.Y.’nin boğazını kesip kaçtı. Küçük kız hastanede tedavi altına alındı, zanlılar aranıyor.

Olay, dün akşamüstü Kartepe İlçesi’nin Kökesöy Semti’nde meydana geldi. Sokakta yol kenarında duran bir otomobilden inen 2 ya da 3 kişi, adres sorma bahanesiyle dışarıda oynayan K. Y.’nin yanına geldi. Zorbalar, bir anda çocuğu kucaklayıp, araca doğru götürerek kaçırmak istedi. Ancak, K. Y. çığlıklar atmaya başladı ve tüm gücüyle saldırganlara direndi. Çığlıklar üzerine paniğe kapılan ve yakalanacaklarını düşünen zorbalar, küçük kızın çocuğun boğazını bıçakla keserek yaraladı ve ardından otomobile binerek hızla kaçtı.

Çığlıklara koşan çevre sekinleri, K.Y.’yi yerde kanlar içinde bulup, onu hemen Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne götürdü. Ağır yaralanan K.Y.’nin tedavisi sürerken, jandarma ve polis ekipleri kaçan zorbaları bulmak için geniş çaplı araştırma başlattı. Küçük kızın ailesi ve yakınları da olayı duyar duymaz hastaneye koştu.

9 YAŞINDAKİ KIZA TECAVÜZ ETTİLER

Balıkesir’in Ayvalık İlçesi’ne bağlı Altınova Beldesi’nde de önceki gün E.K. arkadaşları ile oyun oynarken yanına yanaşan bir arabadaki kişi veya kişilerce kaçırılmış ve 4 saat sonra Bergama- Ovacık karayolunda yol kenarında bulunmuştu. Küçük kızın kekle kandırılarak tecavüze uğradığı saptanan küçük kızın cinsel organında yırtık olduğu tespit edilmişti.

Hastanede tedavi altına alınan kızın ağır travma geçirdiği açıklanmıştı. E.K.’nin kek verilerek otomobile bindirildiği, daha sonra uyutularak tecavüze mağruz kaldığı anlaşılmıştı. Jandarma, küçük kıza tecavüz ettikten sonra otomobille kaçan zanlı ya da zanlıların peşine düştü.

Kaynak : netkeyfim.com“Kocaeli, Tecavüz, Küçük Çocuklara Tecavüz, Biri Tecavüze Uğradı, Biri De Kıyısından Döndü” için 1 Yorum

  1. beyzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa says :

    çok tebiyesizler aynı bok gibi iş yapıyolarr

Bir Cevap Yazın