611 / 21 Mayıs 2009,Perşembe / Yorum : 1

Selena dizisi, Selena dizisi oyuncuları, Selena dizinin konusu, Atv Selena dizisi oyuncuları hakkında

Selena dizisi, Selena dizisi oyuncuları, Selena dizinin konusu, Atv Selena dizisi oyuncuları hakkında

Selena dizisi, Selena dizisi oyuncuları, Selena dizinin konusu, Atv Selena dizisi oyuncuları hakkında

Netkeyfim.com

Selena, 2006 yılında atv’de yayınlanmaya başlayan bir bilim kurgu televizyon dizisidir.Sinem Kobal, Hakan Altıner, Sinan Çalışkanoğlu, Kayhan Yıldızoğlu, Ümit Erdim, Parla Şenol gibi oyuncuların rol aldığı dizi izleyiciler tarafından beğeniyle izlenmektedir.

Oyuncular:
Sinem Kobal,
Selda Özbek,
Dilara Kurtuluş,
Hakan Altıner,
Sinan Çalışkan,
Cansu Demirci,
Gizem Güven,
Ümit Erdim,
Burçin Üçüncüoğlu,
Deniz Özden Sürmeli,
Zeynep Gülmez

Yapım: Süreç Film / Ali Gündoğdu, İnci Kırhan Gündoğdu
Yönetmen: Bora Onur
Senaryo: Gani Müjde – Tükenmez Kalem

Konusu : Selin, Leyla ve Nazlı, anne ve babalarını bir trafik kazasında kaybederler ve hayatları alt üst olur. Üç küçük kız annelerinden kalan üç beş parça eşya ve bir sandık dolusu hatıra defteri ile birlikte amcalarının yanına yerleşirler. Amcanın huysuz karısı Aslı ve önceki evliliğinden olma kızı Kıvılcım, üç küçük kızı evde istememektedir.
Üç öksüz kıza akıllara gelmedik eziyetler yaparlar. Üstelik bu eziyet okulda da müdür Fitnat hanım ve küçük zengin şımarıklar tarafından da sürdürülmektedir. Selin, Leyla ve Nazlı Dünyada yapayalnız kaldıklarını düşünürler evrenin kaderini değiştirecek sırra sahip olduklarını bilemeden. Çünkü ütopya gezegenindeki adalet divanında evrenin iyilik ve kötülük savaşındaki son durak tartışılmaktadır.
Dünya… Kötülerin temsilcisi Hades ve köpeği Belarus dünyada kötülüklerin artması için çaba harcarken, iyilerin dostu ve yardımcısı Selena çaresizdir. Çünkü el ele vererek kendilerini dünyaya insan kılığında davet edecek üç masum kızı bulamamıştır. El ele verecek ve Selena’yı çağıracak bu üç küçük kız tahmin ettiğiniz gibi Selin, Leyla ve Nazlı’dan başkası değildir. Selena’nın onlara ihtiyacı var? Dünyadaki iyi insanların da Selena’ya.

Kaynak : netkeyfim.com“Selena dizisi, Selena dizisi oyuncuları, Selena dizinin konusu, Atv Selena dizisi oyuncuları hakkında” için 1 Yorum

  1. burak says :

    selena dizisi cok be=geniyorum keske bitmeseydi herkese slm by

Bir Cevap Yazın