419 / 22 Mayıs 2009,Cuma / Yorum : 107

Mehmet Akif Alakurt, Adanalı dizi oyuncusu Mehmet Akif Alakurt, Maraz Ali fotoğrafları, Atv Adanalı dizisi Maraz Ali, Mehmet Akif Alakurt Resimleri

Mehmet Akif Alakurt, Adanalı dizi oyuncusu Mehmet Akif Alakurt, Maraz Ali fotoğrafları, Atv Adanalı dizisi Maraz Ali, Mehmet Akif Alakurt Resimleri

Adanalı Mehmet Akif Alakurt

Maraz Ali… Öyle insanlar vardır ki, sert gözükür. Mizacı serttir, bakışları, duruşu sert. O konuştukça siz rahatsız olursunuz.

Çünkü onun sertliği ve kabalığı adeta sizi ezer geçer. Ama o insanların dış kabuğunu kırmayı başarırsanız. İçinde , yüreğinde bilinmeyen bir dünyasının olduğunu keşfedersiniz. Oranın anahtarını keşfedebilirseniz.

O engin deryada yelken açan bir yelkenli siz olur. O yüreğin rüzgarında unutulmaz hatıralara sahip olursunuz. Hatta eğer o rüzgarı sarıp sarmalayacak, onun anaforunda ayakta durabilecek gücünüz varsa sahili selamete ulaşır. Onun aşkını elde edebilirsiniz.

İşte o sert görünümlü kocaman yürekli insan kahramanımız Maraz Ali. Hayatın acı gerçekleriş karşısında sertleşmiş, katılaşmış bir insan. Öfke, nefret ve intikam hisleriyle yoğrulmuş. Ama üzeri küllenmiş sevmeyi bilen, sevince katıksız seven biri o.

İşte Maraz Ali’ye o külleri kalbinin saffiyeti ve aşkının katıksızlığıyla üfleyecek ve onun gerçek sevgisine ulaşacak birisi lazım. Onu tüm katılık ve kötülüklerden alıkoyabilecek, sevgisi ile besleyebilecek birisine.

Ama bir de tersi olursa yani bir kez daha sevdigini yitirirse gözü öfkeden hiç bir şey görmeyecek birisine döneşebilecek bir karakter.

Öyleyse aşk ve intikam ikilemleriyle karşı karşıya kalacak Maraz Ali. Bakalım kazanan kim olacak.

Doğumu 1979 – İstanbul aslan Eğitimi Lise

Diğer Ordu – Fatsa kökenli. 2001 Best Model Türkiye birincisi aynı sene dünya ikincisi.

1998 yılında Neşe Erberk ajansına bağlı olarak modellik yaparken katıldığı yarışmalarda “Gelecek Vaad Eden” ve “Türkiye Prensi” ünvanlarını aldı. 1 Mayıs günü askerliğini tamamlayıp teskeresini aldıktan kısa bir süre sonra gelen teklifle “Best Model of turkey” yarışmasına katıldı. 2001 yılında “Best Model of Turkey” yarışmasında Türkiye’nin en iyi mankeni seçildi, ve yine aynı yıl yapılan “Best Model of the World 2001″ yarışmasında yine birinci oldu.

Mehmet Akif Alakurt, daha önce hayal kurduğu ve başardığı modellikte olduğu gibi, başarılı bir aktör olmak istemektedir. Oyunculuğa Kadir İnanır ile Kanal D ekranlarında yayınlanan Kırık Ayna dizisi ile başladı. Bu dizide Ali Kırman karakterini canlandırdı.‘Hacı’ dizisinde rol almıştır. Su an atv’nin basarili dizisi Sila’da basrol’de Boran Genco’yu canlandırdı.

Lacoste firması ile Türkiye’den çalışan ilk model olmuştur.

Spor ve yemek en büyük iki zevkidir. Yemek seçmez vede kahvaltıya çok önem verir. Genel olarak spor giyinmeyi seviyor Özellikleri Saç: Kahverengi Göz: Kahverengi Ölçüleri: 102-78-104 Boy: 190 cm Beden: 42 – 52 Ayak: 45 Modellik Lacoste Katalog, Collezione… Moda Gösterisi Marks & Spencer, Collezione, Tween, Sarar, Cons, Faruk Saraç, Vakko, Tommy Highfiger… TV Reklamarı Pepsi TV reklamı, O.K. Condom TV reklamı, Egos, Doğadan Çay TV reklamı, İpana…

Dizileri

Sıla – Boran
Hacı – Ahmet Gesili
Zeytin Dalı
Metro Palas
Kırık Ayna – Ali Kirman
Adanalı – Maraz Ali

Kaynak : netkeyfim.com“Mehmet Akif Alakurt, Adanalı dizi oyuncusu Mehmet Akif Alakurt, Maraz Ali fotoğrafları, Atv Adanalı dizisi Maraz Ali, Mehmet Akif Alakurt Resimleri” için 107 Yorum

 1. idii02 says :

  yemin ederim glamktan bi haller oldu neden bitiyor kim öldürdü benim şkımı inanın aynen salaklar gibi oldum insan bi diziye bukdar baglanmaz arkdaş ya neden bu kadr güzel bir dizi yapıyorrsunuz arkadaş idil öldü çok üzüldün yeni yeni kendime geldim marza ali ölürse ben biterim gerçek degil ama bida hiç görmicem magazinlere çıkıyor ama magazin izlemiyorum hem 1’2 kere çıkıyo başka çıkmıyo of of bitmesin nolurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. aşkım benimm marazım limmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.

 2. ertugrul says :

  cok yakısıllısın ve cok guslusun keske bende boyle olsam ornek kısı maraz ali

 3. Faruk says :

  Melısa Sözen yalnış seçim yeni Reıs dizisinde

 4. yeşim says :

  abi seni cok seviyom cok karizmatik birisin cok yaksılısın ama merketim bisey var hangi takımlısın insanla gs lisindir cünkü bende gs giyim yorumlarınızı bekliyom

 5. yeşim says :

  adanlı sende cok iyi ve cok yakısıklısın sen de insanla gs yi tutuyosundur

 6. MİHRİBAN says :

  seni cok seviyorum ben hic kacırmıyorum filimi mni zi cnm

 7. fatih says :

  maraz ali abi kendine iyi bak sakın dışarı çıkma sakın allah muhavaza kızlar senin namusunu alırlar yani şimdi hadi bay ben fatih bulu

Bir Cevap Yazın